Главная страница
qrcode

МА Зовнішність


НазваниеМА Зовнішність
Дата01.08.2019
Размер45 Kb.
Формат файлаdoc
Имя файлазовнішність.doc
ТипДокументы
#157252
Каталог

ТЕМА: Зовнішність.

Мета:
Розвивати комунікативні навички учнів з теми «Зовнішність»: вчити учнів описувати зовнішність.
  • Активізувати лексичний матеріал, розвивати уміння складати опис людини на рівні речення та монологічного висловлювання з використанням структури have gotта has got a також з присвійними займенниками.
    3) Розвивати уміння логічно та зв’язно складати висловлювання,  увагу та пам’ять.

    ХІД УРОКУ

    I   ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
    Привітання.    Оргмомент.
  • Повідомлення теми та мети уроку.
  • Введення в іншомовну атмосферу.
    Повторення ЛО з теми: визначити, які слова відносяться до частин тіла та обличчя


    II. ОСНОВНА ЧАСТИНА  УРОКА
    Аудіювання . Вчитель читає текст, учні малюють те, що чують.
    I’m, а small rоbоt. I’ve got а big head. I’ve got three eyes. I’ve got two noses and one big mouth. I’ve got long hands and short feet.
      Монологічне висловлювання – опис батьків. Перевірка домашнього завдання.
      My mother’s / father’s name is … . She / He is … and … .

      She / He has got … . Her / His …
        Фізкультхвилинка. Пісня «Head, shoulders…»
      1. Читання тексту ст. 66, впр.2. Визначити,який тест під який малюнок підходить.
        This is Ann’s toy. It has got a round head and small ears.
        Its eyes are black. Its nose is black, too. Its name is Teddy.
          This is Kim’s toy. It’s got a funny face and a red nose.
          It’s got green hair. Its eyes are blue. Its name is Bob.
            This is Tom’s toy. It is grey. It has got a round face and
            a big mouth. Its ears are big, too. Its name is Rob.
              Складання речень ст.67, впр. 4. (якщо вистачає часу)
              Name
              John
              Betty
              Simon and Peter
              You
              Job
              a bus driver
              a doctor
              policemen

              Age
              38
              32
              26

              Hair
              brown
              fair
              black

              Eyes
              green
              blue
              grey

              III. ЗАКЛЮЧНА  ЧАСТИНА  УРОКУ
              Підведення підсумків.
            1. Домашнє завдання. Впр. 3, ст.66 (усно), впр. 5, ст.67.

              Автор: вчитель іноземної мови Бихун Марина Олександрівна Мета:
              Обладнання:ХІД УРОКУ

              І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
              Привітання.
              Good morning, good morning!

              Good morning to you!

              Good morning, good morning!

              Im glad to see you!
                Повідомлення теми та мети уроку.
                Today we`ll learn to describe yourself and each other.
                  Введення в іншомовну атмосферу.

                  Прослухайте і поставте номер біля відповідної частини тіла

                  Number 1 – a foot

                  Number 2 – a head

                  Number 3 – a hand

                  Number 4 – a leg

                  Number 5 – an arm

                  Number 6 – a body


                  ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
                  Подання та відпрацювання нових ЛО.
                  1) Бесіда з учнями.


                  Tall – short


                  Dark – fair hair


                  Long – short hair

                  Учитель показує учням малюнки і називає відповідні слова.

                  Домалюй малюнок

                  1)Hello! Im a clown! I have got a big red nose. I have got big yellow mouth and brown short hair.

                  2) Hello! Im a clown! I have got a small blue nose, big red mouth, green hair.

                    Фізкультхвилинка.
                    Hands on shoulders,





                    if you please;



                    Now your nose,



                    Hands up high in the air,

                    Down at your sides, and touch your hair;

                    Hands up high as before,


                      Навчання читання
                      Робота за підручником

                      1)        Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.
                      Бесіда з учнями.

                      Т: Look at the picture on page 49. Who can we see? We can see two monkeys — Monika and Mira. Mira is the mother and Monika is her daughter. Look! Mira can play music and Monika can dance.

                      2)        ) Reading. Впр. 4 (с. 49).

                      Listen and read after me.

                      3)        Post-Reading Activity.

                      а)        Впр. 5 (с. 49). Учні читають речення, обираючи правильний варіант його закінчення.

                      ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
                      Домашнє завдання.
                    1. Підведення підсумків уроку.
                      Guess – who is it?.

                      За моїм описом діти повинні здогадитись кого я описую.

                      1) This pupil is tall. He has got green eyes, small nose and dark short hair.


            2. перейти в каталог файлов


  • связь с админом